تولي نيرو   با هدف توليد انواع UPS‌ ، شارژر ، منابع تغذيه سوييچينگ ، انواع Inverter‌ و مبدلهاي DC-DC و.... در سال 1360 تاسيس گرديده است و تا كنون توانسته تا سهم قابل توجهي از بازار تخصصي اين گونه از محصولات را به خود اختصاص دهد. افتخار تولي نيرو توليد محصولات با كيفيت  و خدمات پس از فروش قابل قبول در بازار مصرف مي باشد. امروزه محصولات تولي نيرو را در بسياري از ها، ادارات و نهادهاي دولتي ميتوان يافت.

ما با شعار كيفيت را پاياني نيست، همواره سعي در به روز نگه داشتن محصولات خود از نقطه نظر كيفي و فني داشته ايم. در اين خصوص واحد R&D‌ تولي نيرو با بهره گيري از متخصصين اين رشته اقدام به توسعه نرم افزاري و سخت افزاري محصولات خود نموده است. همچنين اين با اتصال خويش به هاي بزرگ و پيشرو دنيا در اين زمينه، شرايط مناسبي را جهت بهره مندي مصرف كنندگان محصولات ما از آخرين دست آورد هاي روز دنيا فراهم نموده است.

در اين راستا تولي نيرو بعنوان نماينده رسمي و انحصاري  HBL كشور هند نيز مدتي است كه فعاليت خود را آغاز نموده است.

 HBLبعنوان يكي از بزرگترين توليد كنندگان انواع مختلف باتري، تجهيزاتPower Electronic‌ همچونInverter و Charger و تجهيزات دفاعي وابسته به صنايع نظامي، صادرات گسترده اي را به اقصي نقاط مختلف دنيا دارد. محصولات اين طيف گسترده اي از بازار مصرف همچون صنايع هوايي، راه آهن، كشتيراني، مخابراتي، معدن، خودروسازي ، نظامي و ... را شامل مي گردد.

ما اميدواريم تا اين همكاري موجبات رضايتمندي و خرسندي هر چه بيشتر مصرف كنندگان محترم كشورمان را فراهم آورد.